Zdeněk Slavík
Každá nová spolupráce je cestou hledání, objevování a poučení pro obě strany. Vzájemná trpělivost se nám vyplatila a vedla k dnes již tříleté spolupráci s Adamem a jeho kolegy. Realizované online kampaně mají hlavu a patu, graficky jsou velmi povedené a přináší výkon. Adamův rozhled ve světě online marketingu, nástrojů a technologií nám pomáhá být zřetelně vidět. Krekrrr tým chápe, co chceme a my respektujeme jeho dovednosti a zkušenosti. Jsme v dobrých rukou ;)
Jiří Stolín
S Adamem spolupracujeme druhým rokem. Kompletně se stará o náš online marketing. Krom správy ppc kampaní vymýšlí příspěvky a pomáhá nám se správou sociálních sítí. Využíváme jeho zkušenosti při cílení na klienty, znalost on-line prostředí a na jeho rady se můžeme spolehnout.
Petr Toman
Adam si mě získal svým vlídným, klidným a pozitivním přístupem. Okamžitě mě zaujalo, jakým způsobem v onlinu přemýšlí, vnímá kreativitu a jak plánuje své strategie. Jeho projekt Krekrrr.cz má mé velké sympatie a je znát, že v této oblasti má již značné zkušenosti. Dovedl mi pomoci i s různými záludnostmi, které bych snad raději „hodil do koše“. Současně si velmi cením, že má zkušenosti i s mnohými „offline“ aktivitami, díky nimž uvažuje o věcech velmi komplexně. Prostě, mohu vše řešit na jednom místě! Díky moc a ať se daří!
Barbora Horáková
Neslibují nesplnitelné. :) Stanovili jsme si cíle, určili rozpočet a dál se již o náš kompletní online marketing postarala agentura. Přátelskou, ale vždy profesionální spolupráci proto mohu lidí z Krekrrr.cz jen doporučit
David Zandler
Adama jsem poznal v době kdy u nás v Coworkingu Kočárovna lektoroval praktický kurz facebooku. Na rozdíl od všech teoretický kurzů, které jsem zkusil před tím, byl tenhle opravdu praktický. Pracovali jsme na našem skutečném projektu. Krok za krokem nás vedl nastavením reklam, přípravou potřebných podkladů, až do samotného spuštění kampaně a jejího vyhodnocení. Díky Adamovi jsem pochopil, že pokud chceme dělat reklamu na sociálních sítích opravdu profesionálně, bude nás to stát hodně času a učení. Díky jeho zkušenostem jsme na dobré cestě. Ale popravdě: Jsem rád, že vím komu můžu zavolat, když zrovna potřebujeme s něčím na „sockách“ poradit.
Otta a Pavlína Sládkovi
S firmou Krekrrr.cz spolupracujeme skoro rok a jsme nad míru spokojeni. Postarali se nám o celkový online marketing. Také nám pomohli redesignovat náš předešlý web a e-shop. Je s nimi super domluva. Jsou to lidé na správném místě!
Michala Švecová
Rozhodně doporučuji. Se společností s Adamem spolupracuji již druhým rokem. Jeho tým nejen, že poradí, pomůže a nastaví funkční web, ale také dokážou zajistit online propagaci a marketing. Proto firmu Krekrrr.cz ráda doporučím. Jsem si jistá, že jsem se rozhodla správně využít jejich služeb.
Jan Krejsa
S Radkem z Krekrrru byla dobrá komunikace, ve všem mi vyšel vstříc a cena byla taky velmi příznivá. Doporučuji, pokud chcete mít hezký a přehledný web :)
Jarmila Jokešová
Nechala jsem si u této firmy předělat internetové stránky. Byla jsem spokojena s přístupem, s ochotou vysvětlovat laikovi, s množstvím nabízených možností a teď oceňuji zákaznický servis - vstřícnost, rychlost, profesionalita.
Jiří Huša
Společnost Krekrrr nám vytvářela první webové stránky pro naši firmu. V rámci designu odvedli perfektní práce a funkcionalita webu je také dle našeho očekávání. Kolegy z Krekrrru mohu jen doporučit.
Michal Ledr
Spolupráce s klukama byla vždycky v přátelském, ale zato velmi profesionálním duchu. Cokoliv jsme si řekli, tak to vždy bylo. Za klukama jsem přišel se základní myšlenkou jednoduchého webu, kterou dotáhli k dokonalosti. Nechal jsem jim volnou ruku a absolutně toho nelituji, mysleli na detaily jako je profesionální focení, tvorba loga, desky s mou značkou pro mé klienty, vizitky apod. Těším se na další spolupráci :)

    Zaujali jsme vás
    Kontaktujte nás!
    +420 777 874 300 | info@krekrrr.cz