Web Design

Klademe důraz na uživatelskou přívětivost a požadavky klienta. Nezapomínáme samozřejmě na responzivitu a další moderní prvky, které z webu vytvoří příjemné místo a zároveň vizitku firmy. Pokud nemáte požadovaná data, jako jsou fotky, texy a logo, rádi je pro vás vytvoříme.

Logotyp

Celý proces tvorby logotypu začíná jen s tužkou a papírem. Výsledkem jsou první skici a vizuály, které s vámi projednáme a vybereme ten nejvhodnější návrh. Následně se vše přesune do elektronické podoby, tady už ladíme detaily jako jsou barvy, fonty a rozložení. Nový logotyp vám předáme v přehledném logomanuálu a se všemi požadovanými výstupními daty.

Korporátní identita

Je následný krok po tvorbě logotypu. Pro naše klienty zajistíme další výstupy v jakýkoliv formách např.: polepy aut a výloh, vizitky, roll-upy, hlavičkové papíry, samolepky a další reklamní materiál. Samotnou výrobu tak zajistí naše služba úprava a grafika v Pardubicích.

Grafika pro online marketing

Poutavá grafika je alfa a omega dobře fungujícího marketingu. Našim klientům nabízíme výběr z širokého portfolia služeb od tvorby bannerů pro displayové kampaně nebo vizuály pro sociální sítě.

Tiskoviny

Návrhy a sazby knih a časopisů, katalogy, brožury, desky, bloky nebo třeba prospekty, to vše dokáže zajistit naše grafika v Pardubicích. I na to se zaměřujeme a rádi vám s návrhem a výrobou pomůžeme. Potřebujete oživit layout vašeho starého katalogu? Ozvěte se nám.