Facebook a Instagram

Sociální sítě už dávno nejsou nástrojem pouze pro zvýšení povědomí o vaší firmě. Sociální sítě prodávají! Kombinujeme zábavný a zajímavý obsah o vašich produktech a firmě s přesně cílenou reklamou na nové i stávající zákazníky. Na sociálních sítích zajistíme i community management (odpovídání na zprávy a komentáře), kterým budujeme přátelskou atmosféru spojenou s vašimi produkty.

Tik Tok

TikTok je sociální síť, která sklízí neustálý úspěch a silně upevňuje svoji pozici. Tutoriály, vtipná, bezpointní videa, hauly a mnoho dalších způsobů, které přitahují pozornost a jsou skvělým nástrojem pro cílovou skupinu zákazníků. TikTok marketing vám může snadno pomoci v prodeji či představení vaší společnosti nebo nabízených služeb.

Youtube

YouTube na své oblíbenosti nijak neztrácí a videoobsah stále hraje hlavní roli při komunikaci se zákazníky. Ať už to jsou recenze a návody, zábavné seriály o vlastnostech vašeho produktu nebo nahlédnutí do firmy. Reklamy, které jsou natočené s ohledem na cílovou skupinu a formát YT může přivést spoustu nových zákazníků.

PPC reklamy

Pěkné bannery a textové reklamy, na které jednoduše chcete kliknout, takovými reklamami pokryjeme vhodné plochy a ukážeme je vašim zákazníkům. Nákupy, vyplnění kontaktního formuláře nebo prokliknutí na stránky. Různé účely i různé formáty doručují skvělé výsledky.

Zbožové srovnávače

Pro e-shopy jsou zbožové srovnávače důležitým kanálem. Velká většina zákazníků se totiž v poslední fázi svého nákupu rozhoduje podle ceny. Buďte se svými produkty zastoupeni na všech „zbožácích“, které jsou relevantní a přibližte se zákazníkům, kteří chtějí nakoupit právě teď.