Online marketing

Online marketing, to je spousta cestiček a cest, jak přivést zákazníky právě vašemu byznysu. My vám pomůžeme vybrat ty správné cesty, připravit dlouhodobou strategii a podle ní vést všechny kanály tak, aby v cíli byl spokojený zákazník i vy. Soustřeďte se na své podnikání a reklamu nechte na nás.
Více o online marketingu

Tvorba webů a eshopů

Webové stránky / E-shopy Responzivita, header, seo, https,…, připadá vám, jakoby na vás někdo mluvil někdo ve staro-egypštině? Vytvořit web, který se bude líbit nejen lidem, ale i vyhledávacím robotům, není jen tak. Proto každý nový web začíná detailním rozborem vašich požadavků. Výsledkem je prostor, který je nejen funkční, ale také nadčasový a krásný. Prostor, který je vaší vizitkou.

Grafika

Poutavá grafika je alfa a omega dobře fungujícího marketingu. Našim klientům nabízíme výběr z širokého portfolia služeb: tvorba nové korporátní identity, nezapomenutelného loga až po veškeré podklady pro online marketing (bannery, příspěvky na soc. sítě i GIFy). Nezapomínáme ani na tiskoviny a další materiál pro offline marketing.
Více o grafice

Fotky a videa

Obsah je král! A obsah prodává. Postavte tedy vaše podnikání na kvalitních základech – fotkách a videích. Pracujeme s moderní technikou, díky které vám vytvoříme obsah, který vám bude konkurence závidět a zákazníci ho budou milovat.
Více o foto a video

    Zaujali jsme vás
    Kontaktujte nás!
    +420 777 874 300 | info@krekrrr.cz